fbpx

ככה בוחרים מזרן חדש

המזרן שעליו אתם ישנים נחשב אחד האלמנטים החשובים ביותר בחייכם! שכן מזרן טוב נועד להכיל בצורה נכונה את גופכם/ לייצר שינה איכותית ולאפשר לכם לקום רעננים בבוקר. מי שיבחר מזרון שאינו איכותי – יגלה די מהר שגופו אינו מסתגל למיטה, בעוד שהמנח הלא נוח של הגוף ייצור כאבי גב, כאבי שכמות ושרירים ואפילו מיגרנות! לכן הבחירה חייבת להיות נכונה, מושכלת ואיכותית.

איך בוחרים מזרן חדש?

זה נכון, המזרון עליו אנחנו ישנים עלול להתלכלך בשל הפרשות של הגוף, אבק, זקיקים של עור ושאר סיבות, בעוד שקפיצים ישנים, כיסוי שחוק, עייפות החומר ועוד – יובילו אותנו לרכוש אחד חדש. במקרים של כתמים שנוצרו על מזרן שאינו ישן או שחוק – מי שירצה, יוכל לחדש את המזרן באמצעות ניקוי מזרונים מקצועי. את הפעולה, מבצעות חברות המומחיות בניקוי רהיטים, מערכות ישיבה, שטיחים ושאר פריטים שזקוקים לחידוש.
כעת נעבור לבחירת המזרן

כאשר אתם בוחרים מזרון חדש, יש כמה דגשים שיש לשים אליהם לב:

חומרים והתאמה

בתחילה יש לבדוק איזה מזרן מתאים לכם. שאלו עצמכם: האם מדובר בכזה שעשוי קפיצים? לטקס? או ספוג? בחירה כזאת תקבע את איכות השינה שלכם. מי שיבחר בקפיצים: ייהנה בדרך כלל מבידוד בזמן השינה בעוד שכיום ישנה שיטה של בידוד הצדדים במזרן כך שמי שישן עליו לא יחוש תנודות של הפרטנר בזמן השינה. מי שיבחר מזרן לטקס יבחר מזרן קשיח יותר, ומי שיבחר כזה שעשוי ספוג: יוכל לבחור כזה שנחשב רך יחסית.

דו צדדיות

מזרון מחליפים בכול 10 שנים משום שמדובר במוצר יקר יחסית וגם כזה שמתאים עצמו עם הזמן לצרכים של המשתמש. כדי להאריך את חיי המוצר יש לבחור מזרן דו צדדי שניתן להפוך ובכך להנות מאסתטיקה.

בחינת דרגות קושי

רצוי לבחור את דרגות הקושי שמתאימות לגופכם ולצרכי השינה שלכם. בדקו איזה דרגות קושי ישנן באמצעות שכיבה ממושכת על מספר דגמים בדרגות קושי שונות. חנויות איכותיות לריהוט יאפשרו לכול בן זוג דרגות קושי אחרות.

התאמה למצב הבריאותי

ישנם מזרונים שמתאימים עבור מצב בריאותי כזה או אחר. לכן יש לבחור בהתאמה לצרכים שלכם, כמו בחירה עבור מי שסובל מכאבי גב, מיגרנות, מבעיות בשרירי הגוף, עייפות או תשישות. הדגישו בפני המוכר את הצורך שלכם.

אווריריות

חשוב לבחון את המפרט המדויק של המזרון ולבדוק ממה הוא מורכב. שימו לב לעובי החומרים, לסוג החומרים ואיכות הבדים. בחרו מזרונים שעשויים בדים נושמים שיש בהם פתחי אוורור לשמירה על אסתטיקה. בכך הבד יאריך חיים ויהיה נעים לשינה.

תקופת ניסיון

זה נכון, אנחנו שומעים לא מעט על משווקים שמקנים מזרן לתקופה ניסיון. אבל האם זה כך בפועל? כאשר אתם מבצעים רכישה עם הבטחה שתוכלו להחזיר את המוצר – בדקו מה זה אומר. האם מדובר בקבלת זיכוי לאחר ההחזרה? או שתקבלו את כספכם בחזרה במידה והמוצר אינו שימושי או נוח עבורכם? חשוב לשים לב לתנאים של העסקה. עוד חשוב לבדוק האם בזמן הניסיון תוכלו להסיר את הניילון של המזרן.

אחריות

לבסוף יש לבחון את תנאי האחריות. לעיתים קפיצים יכולים להישבר או להתעוות ויש מקרים של קרעים בבד או כל תקלה אחרת. לכן יש לבחור מוצר שתקבלו עליו אחריות מלאה.
לסיכום, תעשיית המזרנים בישראל הפכה למלאת אופציות עבור הצרכן וגם מורכבת בעת הבחירה. לכן יש לבצע בחירה מושכלת באמצעות בחינת המרכיבים של כל מוצר ובאמצעות סיוע מקצועי של המומחים.

צרו עימנו קשר

קטגוריות

מזרני אולימפיה גם בפייסבוק

לקוחות יקרים,

מפעל המיטות והמזרנים של חברת אולימפיה ממוקם בקדומים בשומרון ועקב המצב לצערינו, פועל באופן חלקי ונתון להוראות והנחיות כוחות הביטחון, בימים אלו המפעל ממוקד בעיקר לטובת אספקות כוחות הביטחון ומפוני הדרום והצפון.
נודה לכם אם תקבלו בהבנה עיכובים אפשריים כתוצאה מהמצב.

בתקווה לימים טובים יותר