קניית מזרונים לילדים

אחרי שעברתם את שלב הבכי, האכילה בלילות, הגזים וכמובן החלפת החיתולים, הילד שלכם צריך לעבור למיטה של ילדים גדולים ועליכם לבחור לו את המזרון המתאים. קבלת ההחלטה של רכישת מזרונים לילדים דומה לתהליך קבלת ההחלטה לרכוש מזרונים למבוגרים כאשר המטרה העיקרית היא לספק לילד שינה עמוקה, טובה ובריאה עד כמה שניתן.

חשוב לשמור על גב הילדים בדיוק כמו שחשוב לשמור על גב תינוקות שכן הילדים לא מסיימים להתפתח עד גיל מאוחר ולמזרון עליו הם ישנים השלכות רבות על התפתחות זו.

אז מה חשוב שתדעו מבחינת הפרטים הטכניים ?
בעת רכישת מזרונים לילדים יש לשים לב לפרטים טכניים רבים. הרכות היא הנושא החשוב ביותר שכן מזרונים לילדים צריכים להיות רכים יותר באופן כללי ולכן רובם עשויים ספוג פוליאוריטן בצבע כחול או לבן (הכחול הוא הקשה יותר). סוג נפוץ נוסף הוא מזרון סנדוויץ' אשר מכיל פוליאוריטן.

את המזרונים הללו ניתן לרפד גם במזרון דק עשוי לטקס או ויסקו והוא משפר את התמיכה בגב. נושא נוסף אותו יש לבחון הוא נושא הניקוי. באופן כללי רצוי לרכוש מזרונים אותם ניתן יהיה לנקות בקלות שכן כאשר מדובר בילדים הסבירות שמזרון יתלכלך עם השנים היא גבוהה במיוחד. לרוב ניתן פשוט להוסיף שכבת מגן אשר מונעת את חדירת הנוזלים לתוך המזרון אותה ניתן יהיה להסיר בקלות ולכבס.

כיצד יש לרכוש מזרונים לילדים ?
רכישת מזרונים לילדים צריכה להתבצע לאחר בחינת כמה נושאים חשובים. הנושא אולי החשוב ביותר הוא סוג המזרון. רצוי לבחור מזרונים מחומר ויסקו או לטקס וזאת משום שעמידותם גבוהה במיוחד והם מתאימים במיוחד לילדים.

לאחר מכן יש לבחון האם ציפוי הבד על המזרון הוא איכותי. ניתן לעשות זאת בבחינת האם הבד יותר סינטטי או עשוי כותנה שנחשבת לאיכותית. רצוי לבחון האם ישנה תפירה איכותית של המזרון (מבטיחה למזרון חיים ארוכים) והאם יש פתיחת מזוודה אשר מקלה על הוצאת כיסוי המזרון.

רצוי לבחון מהו פיזור העומסים במזרון והאם הוא מאוזן. כאשר אתם מנסים את המזרון רצוי לבחון כיצד המזרון תומך בגוף (שיטה טובה היא פשוט להביא את הילד אתכם למקום בו ישנם הרבה סוגים של מזרונים ולתת לו לשכב על כולם).

נושא אחרון ולא פחות חשוב הוא נושא המחיר. יש לבחון מוצרים וחברות רבות ולשים לב לפערי המחירים תוך בחינת המקור לאותם הפערים. אם מדובר על פערים בשל איכות אז אין ספק ששווה לשלם מעט יותר בשביל בריאות והתפתחות הילד.

שתף

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *