כיצד השינה תורמת לאיכות חיינו

שליש מחיינו אנו ישנים. מתוך 24 שעות ביממה אנו ישנים בממוצע בין שש לשמונה שעות ולעיתים אף יותר. שינה היא צורך קיומי בחיינו,בדיוק כמו אכילה ושתייה. שינה איכותית ובריאה מסוגלת להעניק לנו כוחות מאזנים מדי יום ומונעת מאיתנו מחלות שונות ומצבי לחץ וחוסר ריכוז במהלך היום.

מחקרים רבים שנעשו בחקר השינה מוכיחים כי שינה מסודרת המבוססת על מספר שעות אחיד בכל לילה תורמת לנו רבות במהלך התפקוד היומיומי שלנו, ואף מעניקה טיפול בלחץ נפשי לגוף ולנפש,בנוסף מחזקת את שרירי גופינו באופן טבעי ויוצרת איזון בין גוף לנפש אצל כל אחד ואחת מאיתנו.

מה הקשר בין מזרון טוב לאיכות שינה טובה יותר?
לכל שינה איכותית ישנו בסיס משותף: מזרון איכותי המספק לנו בסיס יציב ואיתן לשינה עמוקה ובריאה.מזרונים רבים מיוצרים כיום על פי שיטות מחקר מתקדמות ומותאמות באופן אידיאלי לתנוחות הגוף במהלך שעות השינה. הקדמה הטכנולוגית לצד מחקרים רבים בתחום השינה הובילו לפיתוח מזרונים אורטופדיים המבוססים על הענקת תמיכה לגוף האדם בכל תנוחת שינה אפשרית.

כיום,מיוצרים מזרוני ילדים או מזרון זוגי להורים בשיטות פיתוח וייצור מתקדמות המעניקות לכל אחד ואחת מאיתנו שינה בריאה ואיכותית יותר. מזרונים מודרניים איכותיים הן ללא ספק הבסיס הראשוני לשינה בריאה המחוללת פלאים באיכות חיינו. הצורך הטבעי של האדם בשעות שינה מספקות בכל יום הן גם הצורך הראשוני שלנו במנוחה הולמת על גבי מזרון איכותי. הנחת הגוף על גבי מזרון אורטופדי מקצועי תעניק לכם תחושת נוחות מהרגע הראשון. שכיבה לאורך מספר שניות על גבי מזרונים אורטופדיים תפסיק לכם לחוש בהבדל המשמעותי בין מזרון רגיל למזרון איכותי המיוצר על פי טכנולוגיה מתקדמת.

איכות שינה בכל גיל!
על מנת להעניק לגופנו שינה בריאה ואיכותית יש להתאים את סוג המזרון לגילאים השונים ותקופות שונות בחיינו. מזרוני ילדים לדוגמא צריכים להיות רכים יותר מאשר מזרון זוגי להורים. מזרון לרך הנולד אמור להיות קשה ואיכותי על מנת לספק תמיכה הולמת לעמוד השדרה ולקצב הגדילה של התינוק.

בכל חנות המתמחה במכירת מזרונים תמצאו מוכרנים שיעזרו לכם לקבל החלטה בריאה ואיכותית בדבר המזרון לו אתם זקוקים באמת. אחת מהשיטות המומלצות ביותר היא לעלות על גבי המזרון המוצע למכירה ולבדוק באופן אישי את התאמתו ונוחיותו. אל תתביישו לשאול,לשכב ואפילו לנמנם למספר דקות, הבריאות שלנו היא מעל הכול!

שתף

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *